تبلیغات
علم عمران - مهندسین عمران بخوانند
تاریخ : چهارشنبه 17 خرداد 1391 | 10:40 ق.ظ | نویسنده : مدیر وبلاگ

امروزه ما در صنعت ساخت و ساز با تبلیغات زیادی روبه رو می شویم. گاهی به علّت گستردگی شرکت ها و وجود حس رقابت بین آنها جهت فروش بیشتر محصولات، تبلیغاتی را ارائه می کنند که فاصله واقعیتشان با آن چیز که ما در تبلیغات آنها مشاهده می کنیم زمین تا آسمان تفاوت دارد.

 آیا می شود در این صنعت دروغ گفت؟ آیا می شود با جان انسان ها به این راحتی بازی کرد؟ مدّت زیادی نیست که از زلزله بم در کشور ما می گذرد، امّا انگار برای بعضی ها اصلاً چنین اتفاقی رخ نداده است.کسانی که فقط چشمشان ارقام حساب های بانکی خود را  می بیند. تا چه زمان می خواهیم بگوییم از فلان حادثه درس گرفتیم. این سوال مطرح است که ما چه زمانی از درس هایی که یاد گرفتیم باید استفاده کنیم؟

 تا زمانی که این افراد در کشور عزیزمان دارند، فعالیت می کنند بدانید که باید به حال مهندسین عمران این مملکت گریست. این وظیفه مهندسین عمران است تا با افزایش معلومات و توانایی درک هرچه بهتر مطالب اجرایی و بالا بردن توان اجرایی خود، کاری کنند که جلوی این مشکلات بایستند و از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کنند.

ما به زودی در این وبلاگ سعی داریم انواع سقف ها و دیوار ها که امروزه تبلیغات زیادی از آنها می بینیم و می شنویم و نقش اساسی در ساختمان های ما بازی می کنند را به صورت کامل معرفی و برسی کنیم و ببینیم آیا تبلیغاتی که در مورد هر کدام می شود تا چه حد با واقعیتشان در اجرا مطابقت دارد. در این جا هدف تبلیغ یا تخریب نیست و فقط جنبه ی بالا بردن دید مهندسین عمران به خصوص دانشجویان این رشته که به زودی وارد محیط کار می شوند و نیاز به آگاهی کاملی در این زمینه ها دارند، تا در تبلیغات دروغین این صنعت غرق نشوند. صنعتی که با جان انسان ها ارتباط دارد.

قلب و ذهن خود را پرورش دهید تا بهترین سرمایه و دارایی شما باشند.( پرمودا باترا)
طبقه بندی: معرفی انواع سقف و دیوار،

دستبند مغناطیسی پاور بالانس بانک اطلاعات تعمیرات موبایل تمامی گوشیها ریسلر

جاوا اسكریپت