تبلیغات
علم عمران - سری اول:یک دهم دهانه،پرتال و کانتیلور
تاریخ : چهارشنبه 25 مرداد 1391 | 07:36 ب.ظ | نویسنده : مدیر وبلاگ

در سری اول در قسمت پروژه سازه های فولادی می خواهیم برنامه هایی جهت تحلیل تقریبی سازه های نامعین به سه روش را برای شما قرار دهیم. این سه روش شامل: یک دهم دهانه(تحلیل تقریبی سازه های تحت بار ثقلی)، پرتال(تحلیل تقریبی سازه های تحت بار جانبی)، و کانتیلور (تحلیل تقریبی سازه های تحت بار جانبی) می باشند. روش های نام برده شده، در درس تحلیل سازه های 2 به دانشجویان اموزش داده می شود.

نکات مهم:

·        نرم افزار هایی که ما برای دانلود قرار دادیم بهترین نرم افزار ها در میان نرم افزار های موجود می باشد و کاملا تست شده ونتایج ان مورد برسی قرار گرفته. 

·        نرم افزار های دیگری هم  برای این روش ها ارئه شده ولی محدودیت هایی دارند. مثلاً در روش یک دهم دهانه در قسمت انالیز مقدماتی پروژه، ما برای یک ستون، یک ممان TOP و یک ممان DOWN داریم (جهت اطلااعات بیشتر روش یک دهم دهانه در قسمت جدا سازی گره ها مطالعه شود).اما در بعضی از این نرم افزار ها یک ممان برای ستون بیشتر نمی دهد. اما برنامه ای که ما در اختیار شما قرار می دهیم به صورت کامل ممان های ستون را در نتایج نشان می دهد.

·        نرم افزار یک دهم دهانه به حالت DOS طراحی شده. بعضی از دوستان در اجرای این فایل ها در ویندوز سون64 بیتی و ویستا64 بیتی با مشکل عدم اجرا مواجه شدن، در صورتی برای شما چنین مشکلی به وجود امد در ویندوز XP ان را اجرا کنید و عیب از برنامه نیست.

·        نرم افزار روش تحلیلی کانتیلور و پرتال در قالب یک برنامه می باشند که دوستان ما در دانشگاه ازاد واحد کرمان به بهترین شکل ان را طراحی کرده اند. این نرم افزار محیط بسیار ساده دارد که به راحتی می توان محاسبات مربوط به هر دو روش مذکور را در قسمت مربوطه در برنامه انجام داد و نتایج ان را هم به صورت گرافیکی و نوشتاری تهیه کنید.

توجه: پیشنهاد می شود دوستان جهت درک بهتر نرم افزار و کنترل نتایج بدست امده حداقل یک بار تحلیل را به روش دستی روی یک قاب ساده انجام دهند و ان را با این نرم افزار کنترل کنند.

در صورتی دوستان در نحوه ی استفاده از نرم افزار های ارائه شده سوالی دارند با ارسال سوال به ما، پاسخ ان را در سریعترین زمان ممکن در قسمت پاسخ در وبلاگ می توانند مشاهده کنند. ضمن انکه پاسخ برای ایمیل شما ارسال می شود.

       دانلود نرم افزار یک دهم دهانه                           دانلود نرم افزار پرتال و کانتیلور
طبقه بندی: پروژه سازه های فولادی، نرم افزار های عمرانی،

دستبند مغناطیسی پاور بالانس بانک اطلاعات تعمیرات موبایل تمامی گوشیها ریسلر

جاوا اسكریپت